sorrentinoJuż za dwa tygodnie 4 października (niedziela) o godz. 11-14 jesienne spotkanie naszego cyklu. Rozpoczniemy od obejrzenia i dyskusji najnowszy filmu Paolo Sorrentino „Młodość”.

Dyskusję poprowadzi Michał Mocek – psychoterapeuta psychoanalityczny.

Gościem spotkania będzie Ewa Wycichowska – Tancerka, choreograf, pedagog, profesor sztuk muzycznych, dyrektor Polskiego Teatru Tańca w Poznaniu, kierownik Zakładu Tańca Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie.

W roli głównej słynny kompozytor spędzający wraz z rodziną wakacje w luksusowym hotelu w Alpach. Przed laty postanowił, że nigdy więcej nic nie skomponuje oraz przestanie dyrygować. Niespodziewana wizyta wysłannika brytyjskiej Królowej (którego początkowo nie chce przyjąć ani wysłuchać) zmusi go do konfrontacji z najbliższymi oraz z własnym życiem Partnerami projektu są: Ośrodek Psychoterapii i Myśli Psychoanalitycznej (www.opmp.pl), Charlie Monroe Kino Malta oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej. Ilość miejsc jest ograniczona. Wcześniejsza rezerwacja biletów pod tel.61 877 24 95

Możesz również cieszyć się: