Jesteśmy zespołem psychologów, psychoterapeutów pracujących klinicznie od kilku/kilkudziesięciu lat.
Łączy nas przekonanie że każdy człowiek jest kimś indywidualnym i szczególnym oraz, że psychoterapia psychoanalityczna i psychoanaliza są skutecznymi formami leczenia i rozwoju.
Uważamy, że stawanie się psychoterapeutą analitycznym/ psychoterapeutką analityczną oraz psychoanalitykiem/psychoanalityczką trwa latami i wymaga długotrwałego procesu własnej psychoterapii, ukończenia formalnego szkolenia oraz pracy pod regularną superwizją, a po ukończeniu szkolenia stałego podnoszenia kwalifikacji poprzez intensywny udział w grupach seminaryjnych i wykładach.
Wszyscy Psychoterapeuci Ośrodka pracują pod stałą superwizją i w oparciu o Kodeks Etyczny Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej i/lub Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego.


PSYCHOTERAPEUCI OŚRODKA

Anna Gąsiorowska-Krawczyk     
tel. 608-451-931      
e-mail: annakrawczyk1@icloud.com

Teresa Gałązka-Bazydło              
tel. 504-089-831         
e-mail: teresagb@o2.pl

Michał Knapiński              
tel. 796236919         

Zuzanna Bazydło-Włodarek              
tel. 502556693         

Grażyna Zamościk              
tel. 737332724         

Konsultacje

Osobom zgłaszającym się proponujemy konsultację, która składa się z kilku spotkań. Służy do rozeznania sytuacji psychologicznej pacjenta i jest okazją do zapoznania się z indywidualnym sposobem pracy terapeuty. Konsultację kończy podsumowanie i informacja zwrotna dla pacjenta oraz decyzja o formie i możliwościach dalszej współpracy.

Zostaw komentarz