Już po Nowym Roku w niedzielę 10 stycznia o godzinie 11 zapraszamy do uczestnictwa w kolejnym filmowym spotkaniu z myśleniem psychoanalitycznym.

Tym razem będziemy oglądać i dyskutować najnowszy film Nanniego Morettiego „Moja matka”. Spotkanie odbędzie się w CharlieMonroe Kino Malta, ul.Rybaki 6a Poznań.

W dyskusji udział wezmą: Michał Mocek – psychoterapeuta psychoanalityczny, dr Marcin Jauksz – literaturoznawca i filmoznawca oraz publiczność.

W filmie Margherita (Margherita Buy) jest uznaną reżyserką filmową. Praca na planie jej skomplikowanej produkcji, nie przebiega zbyt gładko.Równocześnie musi sprostać wyzwaniom codzienności: problemom z dorastającą córką, chorobie matki i rozstaniu z wieloletnim partnerem, odtwarzającym w jej filmie główną rolę. Jak w tym wszystkim wytrwać i nie zwariować? Jak odnaleźć sens, wewnętrzną siłę i radość? za: Gutek Film

Partnerami spotkania są Ośrodek Psychoterapii i Myśli Psychoanalitycznej (www.opmp.pl), CharlieMonroe Kino Malta oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Serdecznie zapraszamy!

Możesz również cieszyć się: